Lütfen bekleyin..

Batmanlılar,Cinsel İstismar Olaylarının Önlenmesi İçin Sesini Yükseltti

Batmanlılar, çocuklara yönelik cinsel istismara karşı idam cezası hususunda birleşti. Cinsel saldırıların önlenmesi için idamın kaçınılmaz olduğu vurgulandı.
Küçük yaştaki çocuklara yönelik cinsel istismarın son yıllarda artış göstermesi ile birlikte tüm yurtta olduğu gibi Batman’da da yaşanılan olaylara tepki gösterildi. Küçük yaştaki çocuklara yönelik cinsel istismar olaylarının önlenmesi amacıyla idam cezası ve kimyasal hadım ülke gündemine geldi. Batman Yön Gazetesi olarak bütün bu gelişmelere karşı Batmanlıların düşüncelerini ele aldık. Vatandaşlara, “cinsel istismar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu suçu işleyenler hakkında ne tür yaptırımlar yapılmalı?” sorularını yönelttik.
BATMANLILAR İDAM İSTEDİ!
Mikrofonlarımız aracılığı ile cinsel istismar vakalarının önlenmesi konusunda düşüncelerine belirten Batmanlılar, idam cezası hususunda birleşti. İdam cezası ve kimyasal hım ile bu vakaların önlenebileceğini savunan Batmanlılar, Anayasada idam ile ilgili gerekli düzenlemelerin yapılıp hayata geçmesini istedi.
“ZİHNİYET DEĞİŞMELİ”
Batmanlıların çoğu idam ve kimyasal hadım konusunda ortak cevaplar verirken bazı vatandaşlar ise idamın sorunların çözümü olmadığını belirtti. Bir grup Batmanlı, cinsel istismar vakalarının bir daha yaşanılmaması için caydırıcı cezalarla birlikte zihniyet değişikliği yaşanılmasını gerekildiğini belirtti.
Haber ve Sokak Röportaj Video Kanallarımıza Abone Olmayı Unutmayınız...Hayat Paylaştıkça Güzeldir...

Beğen-Paylaş-Takip Et-Yorumla
https://www.batmanyontv.com - Batman Yön Tv
http://www.batmanyon.com - Batman Yön Gazetesi
https://www.facebook.com/batmanyonyon...
https://twitter.com/batman_yon
https://www.facebook.com/batmanyonyongazetesi/?ref=bookmarks
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=