Lütfen bekleyin..

Yazarlar

Geçen hafta oğlum Arda Alan Işık ile Premier Lig üstüne derin bir sohbet yaptık. Sohbetin bir yerinde Arda harika bir tespit yaptı. Dedi ki ‘’ Dünyanın bütün liglerinde yeteneksiz organizasyon, yetenekli organizasyonsuzluğu alt ediyor.’’ Bildiğ..
Para ile satın alınamayanları, siz keşfedemediniz mi hala? Yoksa gereksiz gibi mi görüyorsunuz? Ya da farklı bir felsefe diye mi düşünüyorsunuz?Durun sevgi ve paylaşmanın felsefesi olmaz. Bu hayatın ta kendisidir. Yoksa siz hala paylaşmayı bilemey..
Sevgili okurlar uzun bir aradan sonra tekrar huzurunuza çıkmak gerçekten mutluluk verici bir durum.Kötü durumların yaşandığı bir dönem içindeyiz doğrusu. İnsanlarda görülen bunalım hali her durumda ortaya çıkmaktadır. Böyle zamanlarda insan..
Bir gazetede, ya da bir yayın organında kamuoyu ile bir şeyler paylaşacak olanların kamuoyunu doğru bilgilendirme adına olayın bütün taraflarla görüşme gibi bir durumun olduğu evrensel bir kaidedir. Tarafsız ve doğru bilgi verecek kişiler için bu dünyanın her yerinde ..
     Buradan da anlaşılacağı gibi Oryantiring yapı, bina, stad, saha gerektirmeyen çevreci bir spordur. Binlerce kişinin katıldığı yarışlardan sonra ertesi gün aynı araziye gidirseniz ayak izlerinden başka hiçbir şey göremessiniz! Oryantiring “KO..
Eskiden bir sohbetin iki ucundan tutardık, çay tadında bir cennet nazarıyla... Şimdi bütün sohbetler siyasetin pençesinde kana bulanmakta. Biz sizinle eskilerde olduğu gibi kandan uzak tertemiz muhabbetlere yolculuğa çıkalım.Huzur dendiğinde akla gelen bir fotoğraf..
Sabah kalk ve hayata yepyeni bir gözle bakHer gün yaptığın hiçbir şeyi yapma…Yapmadığın şeyler yapÇay yerine kahveYada Kahve yerine ÇayDeğiştir…Bakış açını değiştir.Çünkü tasarım insan gibidir der çoğu i..
Geçen hafta Cuma günü gazetemizin “Belediyede Milyonluk İsraf” başlıklı haberinde Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Murat Şahin yönetimindeki bu sene Süper Ligde mücadele edecek belediye hentbol takımına yapılan büyük harcamalar yer alıyordu. Evet,..
Yazarak ifade edemiyorum artık kendimi. Kocaman bir çığlık atasım geliyor. Tüm savaş çığırtkanlarına, sahte vatanseverlere ve katillere karşı kocaman bir acı çığlık.  Aylardır susmayan silah seslerinin bizlere yaşattığı psikoloji bu halde ise o bölge halkını ve ev..
Sık sık sokakları dolaşan biri olarak çevremizi incelediğimizde birçok binanın, yapılan inşaatların yangın merdivenlerinin olmadığını dikkat ettiniz mi?Her geçen gün bir yenisi eklenen inşaatlarda yangın merdiveninin bulunmaması gerçekten kaygı verici. Binaların ..
(…) üç nokta sevgiye, sevince, neşeye dair tüm söyleyemediklerimizin anlamıdır. Ve bugün o günlerden biri daha yaşanıyor. Belki yoksun belki de varsın, önemi olmayan bu ikilemden kurtulmak çabasıydı sana tüm yazdıklarım. Numaralandırdıklarımın ..
15 Tatili fırsat bilip ders çalışma temposunu artıran öğrenci kardeşlerimiz var. Sabahın erken saatlerinde kütüphanede yer bulmak için soğuk havada gelen öğrencilere bir çözümü de Milli Eğitim Müdürlüğü yapmalıdır.1..
booked.net


>
.
Global site tag (gtag.js) - Google Analytics
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=