Lütfen bekleyin..

Mehmet Sebih Altun

KİM-YASAL GÖRÜŞLÜ İNSANLAR

13 Nisan 2018, 14:07 - Okunma: 526

Yaşadığımız coğrafya da son yıllarda ağırlık kazanan savaşlar tüm hızıyla insanlığı yok etmeye devam ediyor. Dünyanın bir ucunda  kalkıp bu bölgede ki ülkelere silah satan cibilliyetsizler şimdi de bu bölgede kendilerinin bir savaş hazırlığında olduğunu söylüyorlar.

Tabi ya ne de olsa o bombalar Washington ve New York’a düşmeyecek. Orada savaşmaya gerek yok. Kendi halkından kimsenin ölmesi onlara bir fayda sağlamayacak. Önemli olan onlara yalakalıkta sınır tanımayan ülkelerde bunu yapmak.
 
Neymiş efendim. O ülke bu ülkeye füze atarsa düşürürüz. Eee. O düşürürse bizde oraya şu büyük silâhlarımızla saldırırız. Sonuç o ülkede iki üç karşıt asker ölecek ama orada ki garip gureba sivil halk ne olacak. Onlarda eğitim zayiatı olacak. Allah sizi bildiği gibi yapsın. 

Sözde demokrasi hamileri kan akıtmaktan başka hiç bir şey bildikleri yok. Nerde savaş çıkarırsak silah satarız diye düşünüyorlar. Ama gel gelelim en büyük düşmanlar iş siyasi ekonomi ve diğer ilişkilere gelince canım cicim oluyor. Neymiş efendim mecburuz. Eğer mecbursan sesin çıkmayacak o zaman. Önce düşman olduğunu bağıra çağıra söyleyeceksin sonra en iyi müttefik ülkeyiz diyeceksin. Hiç kimse Allah'ı kandıramaz. Ancak sorgulama yetileri ellerinden alınan insanlara bunu yaparsın. 

Geçen gün Suriye de Kimyasal silahlar kullanıldı. Sözde en büyük tepkiyi de bu silahları üretenler yaptı. 

Sanmayın ki ölen çocukların bedenlerine olan saygısı ya da üzüntüsü yüzünden karşı çıktıkları. Bunu daha nasıl kızıştırabilirim kavgası var. Eğer daha da kızışırsa onlarda yeni kim-yasal silahlar kullanacaklar. Bir de çıkmışlar delilleri yok edebileceklerini anlatıyorlar. 

Sizi Kim-yasal ruhlu sadistler. KİM-YASAL görüşleriniz için milyonlarca insan katlettiniz. Belki de yüzlerce yıl bunun izleri silinemeyecek. 

Emperyal bölgelerinizi kendi çıkarınıza kullanmak için insan tabiat hayvan demeden yok ediyorsunuz. Yok olasıca kim-yasal görüşlerinizde siz de yerin dibine batsın. 

Zaten sizde yüce bir inanç yok ki o inancın sahibinden korkasınız. Elden sadece beddua geliyor o da işlemiyor. Çünkü o kadar karamsar ve o kadar ülfetli bir bakış acısına sahip olduk ki alıştık.  Kim kimi vursa normal geliyor. Haberlerde haykıran küçük bedenleri bir animasyon filmi gibi izliyoruz. Paramparça bedenler robot gibi cansız bir obje gibi görüyoruz. İnsanlığımız da kalmadı ki insan gibi tepki verelim. 

Yazık be insanoğlu. Kendi ırkını yok etmeye ant içmiş başka bir varlık tanımıyorum. Homo sapiensten beri hiç bu kadar vahşileşmemişti insan denen tür. 

Yaratıcıdan tek dileğim yeni bir dünya yeni bir evren yeni bir insanî anlayış. 

Çünkü bu düzende yeni bir anlayış getirmek imkansız. Hiç bir şey değişmiyor ve değişmeyecekte. Değişen sadece ölen kişiler. Kıyameti beklemeye gerek yok zaten kıyamet yaşanıyor dünya da. 

Sevgi ile kalın. 

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Yazarın Diğer Yazıları
166 gün önce
372 gün önce
549 gün önce
1080 gün önce
1134 gün önce
1143 gün önce
1203 gün önce
1227 gün önce
1251 gün önce
https://www.facebook.com/batmanyonyongazetesi/?ref=bookmarks
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=