Oda üyeleri için akaryakıt indirimi anlaşması yapıldı

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası (BESO) ile bir petrol istasyonu arasında imzalanan protokol ile oda üyelerinin faydalanabileceği akaryakıt indirimi için anlaşma yapıldı.

Oda üyeleri için akaryakıt indirimi anlaşması yapıldı
Yayınlama: 25.01.2024
90
A+
A-

Başkanlığı devraldığı günden bugüne üyelerine yönelik çalışmalar yapmaya devam ettiklerini belirten Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, üyelerinin artan maliyet giderlerini düşürmek için farklı kurumlar ile anlaşmalar imzalayarak esnafın yükünü hafifletmeye çalıştıklarını söyledi.

Çiftçi, “Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak üyelerimizin ticaretini ve sosyal hayatlarını kolaylaştırmak için elimizden geldiği kadar çalışmalarımızı yapıyoruz. Üyelerimizin artan maliyet giderlerini düşürmek için birçok sektörden kurumlar ile indirim anlaşmaları yaparak bir nebze de olsa yüklerinin hafifletmeye çalışıyoruz. Üyelerimizin en büyük giderlerinden biri olan yakıt giderini azaltmak için Acarsan Petrol ile protokol imzaladık. İmzaladığımız protokol sonrasında Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odamıza kayıtlı olduğunu gösteren belgeyi akaryakıt şirketine tanımlayan üyelerimize benzin alımında yüzde bir motorin alımında yüzde 5 + yüzde 3 liste fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Üyelerimize yönelik çalışmalarımız devam edecektir.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.