Batman Umut Kervanı’nda Görev Değişimi

Batman Umut Kervanı’nda Görev Değişimi

Batman Umut Kervanı’nda Görev Değişimi
Yayınlama: 15.12.2023
80
A+
A-

Batman Umut Kervanında yapılan 7. Olağan Genel Kurul Toplantısında Nurettin Teymur yeni başkan olarak seçildi.

Uzun bir süredir Batman Umut Kervanı’nda başkanlık yapan Salih Güzel, Batman Umut Kervanı 7. Olağan Genel Kurul’unda başkanlığı Nurettin Teymur’a devretti.

7. Olağan Kurul toplantısından sonra açıklamalarda bulunan yeni Başkan Teymur, “Bismillah, Batman Umut Kervanı kurulduğu günden bugüne muhtaçların her alanda ihtiyaçlarını gidermek için bu alanda öncülük etmiştir. İlimiz başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışı birçok alanda ihtiyaç sahibi, yetim, öksüzler başta olmak üzere her türlü afetten etkilenmiş mazlumların yardımına koştuk ve koşmaya devam edeceğiz. 7.Olağan Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik. Beni başkanlığa seçen tüm kurul üyelerimize teşekkür ederim. Bu ulvi görevi layıkıyla yerine getirmeyi Allah nasip etsin.” ifadelerini kullandı.

“Batman Umut Kervanı Teymur’a Emanet”

Hayrı çalışmalarının hızını kesmeden devam edeceğini belirten Teymur, “Batman Umut Kervanı olarak yeni yönetim kurulumuzla beraber her türlü alanda daha iyi hizmet, faaliyet yürüterek yardıma muhtaç tüm ailelerimizin sıkıntılarını sorunlarını minimize etmeye çalışacağız. Yapılan görev değişikliği ile benden önce bu alanda birçok hayra imza atmış Salih Güzel Başkanımdan Allah razı olsun. Bize tevdi edilen bu kutsal görevi hakkıyla yerine getirmeyi Rabbim nasip eylesin. Hayır çalışmalarında hep beraber hizmet bizim insanlık vazifemiz. Bu duygu ve düşünceler ile yeni yönetim kurulumuz adına bütün Batmanlılara teşekkür ediyorum.” dedi.

Alınan yeni karar ile başkan olan Nurettin Teymur hayır çalışmalarına kalınan yerden devam edileceğini söyledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.