Hırsızlar arabaya dadandı

Batman’da park halindeki bir aracın camını kıran hırsız veya hırsızlar, bir adet laptop bilgisayar ve cüzdan çalarak kayıplara karıştı.

Hırsızlar arabaya dadandı
Yayınlama: 15.12.2023
Düzenleme: 15.12.2023 16:36
320
A+
A-

Alınan bilgiye göre olay Batman Bahçelievler Mahallesi Divan Caddesi 1601 Sokakta meydana geldi. Gece 03.00 sularında R.K. isimli şahsa ait, sokakta park halindeki aracın camını kırmak suretiyle hırsızlık olayını gerçekleştiren hırsız veya hırsızlar, araç sahibine ait laptop bilgisayar ve cüzdanı çaldı. Araç sahibinin şikayeti üzerine olay yerine intikal eden Batman İl Emniyet Müdürlüğü hırsızlık masası ekipleri, hırsızlık vakasının yaşandığı sokakta, araçta parmak izi alıp detaylı incelemeler yaptı.

Hırsızlığa maruz kalan araç sahibi R.K., “Gece saat 00.00’e eve geldim ve aracımı sokağa park ettim. Sabah işe gitmek için aracımın başına geldiğimde camının kırılmış olduğunu fark ettim. İçeri girdiğimde laptop bilgisayar ve cüzdanımın çalındığını gördüm ve bunun üzerine hemen polisi aradım. Aynı durum geçen sene de başıma geldi. Yine aracımın camını kıran hırsızlar, dizüstü bilgisayarı bilgisayar ve cüzdanımı çalmışlardı” diye konuştu.
Polis ekipleri olay ile ilgili inceleme başlattı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Ali dedi ki:

    Hırsızlar Batman’dan temizlenmeli nedir bunlardan çektiğimiz. Emniyet derhal olayta el atmala en ağır şekilde cezai işlem uygulanmalı.