VİZYONER MUHTAR ADAYI KAĞBA 

Pınarbaşı mahallesi muhtar adayı Erkan Kağba basınla bir araya gelerek düşüncelerini aktardı.

VİZYONER MUHTAR ADAYI KAĞBA 
Yayınlama: 27.12.2023
378
A+
A-

BABYLON Kafede gazetecileri ağırlayan muhtar adayı Erkan Kağba,  mahalle muhtarlığına aday olmadan önce her görüşten insanın desteğini alarak, sürecin kendiliğinden oluştuğunu ve aday olmaya karar verdiğini belirtti.

Bu süreçte büyüklerinin de desteğini aldığını ifade eden Kağba, “50 yılı aşkın bir süredir yaşadığım havasını soluduğum dostluklarımızın olduğu kıymetli komşuluklarımızın oluştuğu Pınarbaşı mahallemize hizmeti getirmek için ben de varım ben de adayım. Mahallemize hizmetimiz önceliklerin de çevre dostu engelli dostu çocuk dostu ve kadınlarımıza yönelik tüm projelerimizi hayata geçirmek daha temiz daha güvenilir ve daha sosyolojik bir yapıya uygun mahalle olması için gereken hizmeti getirmeye çalışacağım.” Dedi.

Muhtar olduğu takdirde mahalleye yapacakları icraatları da sıralayan Kağba, tüm öğrencilere her ay 25000 ücretsiz fotokopi desteğinde bulunacağını söyledi.

Kağba, Öğrencilerimize zihinsel gelişimleri gelişmesi için 50 adet satranç takımı hediye edeceğiz. Her ay okul dışarda etkinlikleri ile çocuklarımızın moral ve motivasyonu iyileştireceğiz. Camilerimizin her ay temizlik ürünleri ihtiyacını karşılayacağız. Her yıl ramazan ve kurban bayramlarında dar gelirli ailelere gıda yardımında bulunacağız . Bu yardımları yaparken kırmadan incitmeden gönül bağlarımızı ve sevgimizi pekiştirerek yapacağız . Kadınlarımıza evde iş imkanı sağlayacağız . Ücretsiz E -TİCARET eğitimi vereceğiz. Engellilere yönelik yaşanılabilir bir mahalle adına engelleri ortadan kaldıracağım. Sıfır atık ve çevre dostu bir mahalle için ayrı çöp kutuları ile mahallemizin çöplerini ayrıştıracağız.” Dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.