Tunç, yenilikçi fikir ve buluşlarla insanlığa katkı sağlayacağız

Tunç, yenilikçi fikir ve buluşlarla insanlığa katkı sağlayacağız
Yayınlama: 15.01.2024
Düzenleme: 15.01.2024 14:11
105
A+
A-

Mektebim Koleji kurucularından Fırat Tunç’un yaptığı açıklamada;

Ders içeriklerimizi ve eğitim modelimizi çocuklarımızın; bedensel, zihinsel, sosyal ve ruhsal gelişimlerini ön planda tutarak oluşturuyor, yabancı dil eğitimimizle öğrencilerimize dünya vatandaşı olma imkânı sağlıyoruz.

“Bütünsel Eğitim Modeli” ile araştıran, proje üreten, takım çalışmasına yatkın, lider karakterli ve en az bir yabancı dili çok iyi konuşabilen öğrenciler yetiştirerek okul öncesinde “Dünya Benim Oyun Alanım”, ilkokulda “Dünya Benim Keşif Alanım”, ve ortaokulda “Dünya Benim Proje Alanım” mottolarıyla eğitim öğretim faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.
Her öğrencimizin değerli ve öncelikli olduğunu, farklı ilgi ve ihtiyaçları olduğunu biliyor, çocuklarımızı ve gençlerimizi teknoloji okuryazarı, girişimci, sosyal anlamda gelişmiş, etkili yetişkinler olarak yarınlara hazırlıyoruz. Ulusal ve uluslararası akademik disiplinlerden faydalanarak oluşturduğumuz ders içerikleri ve eğitim modellerimizle geleceği inşa edecek, yepyeni bakış açılarıyla yaşadıkları ülkeyi ve dünyayı güzelleştirecek, yenilikçi fikir ve buluşlarıyla insanlığa katkı sağlayacak bireyler yetiştiriyoruz.

Batman Mektebim Koleji olarak çıktığımız bu yolda emin adımlarla yürümeye devam edecek, aydınlık bir geleceğe yeni nesilleri hazırlamanın heyecanını hiçbir zaman kaybetmeyeceğiz.

Okulumuz 9 bin metre kare açık alana  ve 6 bin metre kare kapalı  alana sahiptir. 4 mevsim kullanılmak üzere hazırlanan havuzumuz, yeni teknolojik verilere göre hazırlanmış robotik kodlama atölyemiz, tam teşekküllü bir fen laboratuvarına, öğrencilerimizin kişisel kabiliyetlerini ortaya çıkartacak görsel sanatlar atölyesi ve müzik atölyesine sahiptir. Mektebim Koleji ailesi olarak ‘’Gelecek Benim’’ sloganıyla eğitimde emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.