BATMAN’DA TOPLU NİKAH ŞÖLENİ

Aile müessesine verdiği öneme dikkat çeken Batman Belediyesi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Batman il sınırları içinde ikamet eden genç çiftler için Toplu Nikah Şöleni hazırlıyor.

BATMAN’DA TOPLU NİKAH ŞÖLENİ
Yayınlama: 11.02.2024
264
A+
A-

Batman Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü sosyal sorumluluk kapsamında gerçekleştirdiği, çölyak hastalarına glütensiz gıda desteği, sünnet şöleni, ücretsiz ekmek, anasınıfı öğrencilerine kahvaltı, ev bakım ve onarımı, engelli bireylere tekerlekli sandalye, üniversite öğrencilerine yemek desteği gibi projelerine bir yenisini daha ekledi.

Birçok çiftin aynı anda ve aynı törenle evlendirileceği toplu nikah töreni ile yeni hayatlar kurulacak. Evlenecek çiftlere maddi ve manevi destek sağlayacak olan Batman Belediyesi, Cumhuriyetimizin 100. yılına özel 100 çiftin toplu nikahını kıyarak 100 bin TL değerinde destek sağlayacak. Toplu nikah töreninde 100 çifte; içerisinde bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi ve fırın gibi hediyelerin olduğu 15 parçadan oluşan çeyiz paketi verecek.

Başvurular 08 – 23 Şubat tarihleri arasında, Batman Belediyesi Sosyal Yardım İşleri ve Yazı İşleri Müdürlüğüne saat 08.00 ile 17.00 arasında yapılacak ve 8 Mart 2024 tarihinde ise toplu nikah töreni gerçekleşecek.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.