Burak Gross’un 3. Yılına Büyük İlgi

Batman’ın İncisi Burak Gross, açıldığı ilk günden itibaren birçok ilke imza attı ve şimdi 3. yılını büyük bir coşkuyla kutluyor. Geleneksel hale gelen yıldönümünde binlerce çeşit üründe büyük kampanyalar düzenleyerek, ekonomik olarak zor günler geçirdiğimiz bu dönemde halkımıza bir nebze de olsa nefes aldırıyor.

Burak Gross’un 3. Yılına Büyük İlgi
Yayınlama: 24.02.2024
230
A+
A-

Burak Gross, konsepti ve ürün çeşitliliği ile ulusal zincir marketlere alternatif bir hizmet sunuyor. Batman’daki tedarikçilerden büyük oranda ürün temin ederek, kendi halkına da destek veriyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da binlerce ürünü ya maliyetine ya da maliyetinin çok altında bir fiyatla müşterilerine sunuyor. Fiyatların hızla yükseldiği dönemlerde ortaya çıkan sahte ürün problemine de son derece hassas yaklaşan mağaza, sattığı her ürünün üretici firması ile birlikte arkasında durarak koordineli bir çalışma yürütüyor.

Burak Gross, Batman halkına uygun bir konseptle hizmet vermeye devam ederken, büyüme konusunda da aynı hassasiyeti taşıyor. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Öztürk, Batman halkının kendilerine gösterdiği ilgi ve alakadan son derece memnun olduklarını belirterek, değerli halklarına minnet duygularını ifade etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.