GENÇ MÜSİAD BATMAN’DAN İLÇELERE ÇIKARMA

Genç MÜSİAD Batman Şube Başkanı Metin Akyel ve beraberindeki heyet Beşiri ve Hasankeyf kaymakamlıklarına ziyaret düzenlendi.

GENÇ MÜSİAD BATMAN’DAN İLÇELERE ÇIKARMA
Advert
Yayınlama: 15.02.2024
52
A+
A-

Ziyaretlerde ilçeler yönelik geçmişte olduğu gibi yeni projelerinin olduğunu ve bu projelerin ilçelerin gelişimi için hayati önem taşıdığını vurgulayan Akyel, kaymakam Muhammed Yılmaz ile ilçede uygulanabilecek projeleri değerlendirdi.

HASANKEYF’İN TARİHİ DOKUSUNU YAŞATACAĞIZ

Hasankeyf Hükümet Konağında gerçekleşen ziyaret sonrası konuşan Akyel; Bugüne kadar birçoğu projemizi Hasankeyf’in kalkınması ve gelişimi için burada gerçekleştirdiklerini, bundan sonraki tarihte de daha büyük projelere imza atacaklarını Sadece Batman’ın değil tüm insanlık tarihinin izlerini barındıran Hasankeyf tarihinin yaşatılması için genç iş adamlarına düşen bütün görevi yerine getirmek için gerekli bütün sorumlulukları üstleneceklerini belirtti. Hasankeyf’in turizmde hak ettiği yerde olması için gerekli çalışmaların tim Batman için önemli çıktılar vereceğini belirten Akyel; bütün iş dünyasına buradaki tarihi dokuyla oluşmuş stratejiyi iş dünyasıyla ilmek ilmek dokumak için çağrıda bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.