Aday Ceylan, esnaf ziyaretlerine devam ediyor

Mahalleler, STK’lar, esnaflar ve ev ziyaretlerini sürdüren Ceylan, Tabla Başı ve Büyük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.

Aday Ceylan, esnaf ziyaretlerine devam ediyor
Advert
Yayınlama: 21.03.2024
75
A+
A-

Yaptığı ziyaretlerde vatandaşların sorun ve sıkıntıları dinleyen Ceylan, projelerini ve yapacağı çalışmaları da anlattı.

GENÇLERİMİ GÜZEL YARINLARA TAŞIYALIM

AK Parti olarak Türkiye genelinde şehirleri dönüştürüp geliştirerek kalkındırdıklarını, bu kararlılık ve heyecanla Batman için de bir başlangıç yapmak istediklerini belirten Ceylan, şöyle konuştu:

“Batman için yeni bir başlangıç diyoruz. Yenilikçi, ortak akılla ve insan odaklı hizmetlerle Batman’ı yönetmek istiyoruz. Eğitimden, ulaşıma ve çevreye kadar kadar her alanda yenilikçi projelerimiz var ve bunları hayata geçireceğiz. Gelin birlik ve beraberlik içerisinde çocuklarımızı ve gençlerimizi güzel yarınlara taşıyalım.”

ÖĞRENCİLERE BİN 300 LİRA BURS

Gece gündüz demeden bu şehri ortak akılla yöneteceklerine vurgu yapan Ceylan, şunları kaydetti:

“İnşallah 31 Mart’ta sizlerin desteğiyle, göreve geldiğimde sizlere dolu dolu hizmet getireceğiz. Emeklilerimiz ve büyüklerimizle ilgili güzel projelerimiz var. Çalışan kadınlarımız, gençlerimiz, çocuklarımızla ilgili güzel ve anlamlı projelerimiz var. Ayrıca bazı mahallelerimizin problemi olan kentsel dönüşümle alakalı göreve gelir gelmez başlatacağımız çalışmalarımız var. Okuyan dar gelirli öğrencilerimize 1300 lira burs ve ulaşım desteği sağlayacağız. Evlilik hazırlığı yapan çiftlerimize 100 bin lira çeyiz desteği sunacağız. Düğün salonlarını da biz karşılayacağız.”

5 BİN SOSYAL KONUT

Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini içeren ve toplumun her kesimine dokunan projelerini anlatan Ceylan, ” 5 bin sosyal konut, 20 bin uydu kent, sporculara destek, kreş, kurs, bilişim evleri ve yeşil kuşak gibi önemli projelerimizi hayata geçirebilmemiz için siz kıymetli hemşehrilerimizin desteğini bekliyoruz.” Şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.