Aday Ramanlı oyunu kullandı

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve belediye başkan adayı Serkan Ramanlı, mezun olduğu Batman Anadolu Lisesinde ailesiyle birlikte oyunu kullandı.

Aday Ramanlı oyunu kullandı
Yayınlama: 31.03.2024
Düzenleme: 31.03.2024 18:02
71
A+
A-

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve belediye başkan adayı Serkan Ramanlı, Batman Anadolu Lisesi 1035 nolu sandıkta annesi, babası ve eşi ile birlikte 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için oyunu kullandı.

Ramanlı, oyunu kullandıktan sonra basına açıklamada bulundu.

Güzel bir seçim kampanyası yürüttüklerini ve herkese ulaşmaya çalıştıklarını belirten Ramanlı, “Güzel bir seçim kampanyası yürüttük. Herkese ulaşmaya çalıştık. Batmanımızda yaşayan geçmişten bugüne Batman’ın derdini çeken, havasını soluyan, ekmeğini yiyen, suyunu içen insanlarımızla bir araya geldik. Ne yapmak istediğimizi? Nasıl yapmak istediğimizi? Hem yüz yüze hem toplu etkinliklerle hem sosyal medya üzerinden hem de tüm medya araçlarını kullanarak ifade etmeye çalıştık. Sanırım istediğimi yaptık. Dün gece yarısından sonra ekibimizle oturduğumuzda eksik bir şey bıraktık mı diye sordum?

Elhamdulillah bırakmadık. Çok istediğimiz gibi bir seçim kampanyası yürüttük. Tabiri caizse ilk gün söylediğim gibi güle oynaya bir seçim kampanyası yürüttük. İnşallah milletimizde bu çalışmalarımızı takdir edecektir. Halkımız kendi geleceği için önümüzdeki 5 yıl için kendisine hizmet edebilecek gayretle, samimiyetle adaletle, kardeşlik ve muhabbetle çalışacak kadroları işbaşına getirir. Sadece belediye başkanlığı seçimi değil bu çünkü biliyorsunuz. Hem belediye meclis üyeliği hem il genel meclis üyeliği ve tabi ki de muhtarlık seçimi. Rabbim hayırlara vesile kılsın. Hayırlı uğurlu olsun inşallah akşam güzel neticelerle güzel sonuçlarla milletimizle buluşmayı Rabbim bize nasip etsin.” İfadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.