Batman’ın Milli Gururu Beyzanur

1955 Batman Belediyespor Kulübü Hentbol takımında forma giyen Beyzanur Aktoprak, 17. Akdeniz Hentbol Konfederasyonu Kadınlar Şampiyonasına katıldı.

Batman’ın Milli Gururu Beyzanur
Yayınlama: 03.03.2024
Düzenleme: 03.03.2024 16:53
142
A+
A-

Karadağ’ın Verde Spor Salonunda devam eden şampiyonada; başta Türkiye olmak üzere Slovenya, Slovakya, İspanya, Kosova, Karadağ, Hırvatistan, Romanya ve İtalya milli takımları sıralama maçları yapacak.

TÜM TAKIMLAR BEYZANUR’U İSTİYOR

Türkiye Milli Takım kafilesi arasında Batmanlı sporcumuzun da bulunduğu 16 sporcuya; Kemal Durak, Özgür Yıldırım, Can Sağbaş ve Taha Yeşiltepe eşlik ediyor. Sergilediği üstün performansla 1955 Batman Belediyespor Kulübü Hentbol Kadın Takım Kaptanı Beyzanur Aktoprak, tüm kulüplerin gözdesi haline geldi. Birçok spor kulübünden teklif aldıklarını ifade eden Belediye Spor İşleri Müdürü aynı zamanda 1955 Batman Belediyespor Kulübü Başkanı Burak Eren: “Bu çok sevindirici bir durum. Altyapımızda yetişen Beyzanur, farklı spor kulüpleri tarafından istenmektedir. Bu da bizleri oldukça mutlu etti. Her zaman olduğu gibi spora ve sporcuya verdiği desteklerden ötürü Valimiz ve Belediye Başkan Vekilimiz Ekrem Canalp’e ve milli gururumuz Beyzanur’a teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.