Ceylan, gençlerle bir araya geldi

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Petrolkent Gençlik Merkezinde, verilen kursları ve yapılan spor aktivitelerini ziyaret eden Ceylan spor, sanat ve eğitim faaliyetleri hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Ceylan, gençlerle bir araya geldi
Yayınlama: 03.03.2024
Düzenleme: 03.03.2024 11:27
50
A+
A-

Öğrencilerle sohbet edip voleybol ve satranç oynayıp ok atan Ceylan, gençleri başarılarından dolayı tebrik etti.

Ceylan, gençlerin en iyi eğitimi alması, kendini geliştirmesi, sosyal, kültürel ve spor alanın da başarılar elde etmesi için her türlü imkanı sağlayacaklarını söyledi.

” Gençlerin her zaman yanlarında olacağımızı bilmelerini isterim.” diyen Ceylan, “Şehrimizin kalkınması için gençlerimiz bizim en değerli gücümüz. Onlara iş ve aş imkanları yaratmak bizim memlekete olan borcumuzdur. İnşallah gençlerimize istihdam alanları açacağız. Gençlerin önünü açmak ve şehrimizde istihdam alanlarını artırmak için elimizden geleni yapacağız. Gençlerimizin öz güveni yüksek; dünyayla entegre olmuş ve global dünyaya bedensel, zihinsel ve mesleki olarak rekabet edebilecek niteliklerle donatılmasını hedefliyoruz. Devletimizi ve özel sektörümüzü başarıdan başarıya taşıyacak bu donanım da yetişen gençlerimiz olacaktır. Gençlerimize güvenimiz sonsuz.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.