MÜSİAD’dan 750 aileye gıda yardımı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Batman şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak ramazan ayında gerçekleştirilen gıda kolisi ve alışveriş çeki yardımı bu yılda ihtiyaçlarını karşılamak üzere 750 aileye 500 TL değerinde gıda kolisi ve Alışveriş çeki Dağıttı.

MÜSİAD’dan 750 aileye gıda yardımı
Yayınlama: 13.03.2024
44
A+
A-

MÜSİAD Batman Şube Başkanı, İrfan ÖZDEMİR her yıl geleneksel olarak Ramazan ayında yaptıkları gıda yardım kolisini dağıtımlarını bu yılda sürdürdüklerini söyledi. MÜSİAD üyelerinin katkılarıyla bu yıl 750 ailenin “Her Ramazan’da olduğu gibi bu Ramazan’da da ailelerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çaba gösterdik, “MÜSİAD olarak bir yanda ekonomiye artı değer katarken, bir yandan da yeni nesillere rol model olmaya çalışıyoruz.”

Sosyal meselelerde de inisiyatif alıp, gerçek bir sivil toplum refleksi ortaya koyduklarını belirtti. “Her zaman milletle yan yana durmanın haklı onurunu ve gururunu yaşıyoruz.”

Başkan, ÖZDEMİR “MÜSİAD Batman olarak biz de bu işin bir ucundan tutarak ailelerimizin bir nebze de olsa ihtiyaçlarını karşılamayı hedefledik. Bu anlamda katkı sunan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.