Başkan Yılmaz’dan ‘Ramazan Bayramı’ mesajı

DEVA Partisi Batman İl Başkanı Şehmus Yılmaz, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Yılmaz’dan ‘Ramazan Bayramı’ mesajı
Yayınlama: 08.04.2024
59
A+
A-

DEVA Partisi Batman İl Başkanı Şehmus Yılmaz, paylaşmanın, yardımlaşmanın, bereketin ve manevi duyguların pekiştiği Ramazan Ayının ardından bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

“Tüm İslam aleminin ve kıymetli Batmanlı hemşehrilerimizin mübarek Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularıyla tebrik eden Başkan Yılmaz, Bayramın ülkemize, İslam Alemine huzur, kardeşlik ve barış getirmesini temenni etti.”

“Küslüklerin, kırgınlıkların, dargınlıkların ortadan kalktığı, büyük ve küçük demeden herkesin birleştiği kutlu zaman dilimleridir bayramlar. Geleneklerimizin bütün güzellikleriyle yaşandığı bu müstesna zaman dilimini, halkımızın rahat ve huzur içerisinde geçirmesini diliyorum.” diyen Başkan Yılmaz şu ifadeleri kullandı:

“Dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin sevgi ve barışla harmanlandığı çok önemli ve özel bir gündür bayram. Dini duygular, inançlar, örf ve adetler ülkemizin her tarafında birlik olma şuurunu sonsuza dek muhafaza edecektir. Toplumsal dayanışmamızı ve kardeşlik duygularımızı pekiştireceğine olan inancım da tamdır. İçinde idrak edeceğimiz bayram sevinci ve coşkusuyla, sağlık, esenlik içerisinde nice bayramlara ulaşmamızı, Mübarek Ramazan-ı Şerif boyunca tuttuğumuz oruçların ve ettiğimiz duaların kabulünü Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.