Vali yardımcısı Göktaş, helallik istedi

Batman Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yapan Vali Yardımcısı Şükrü Alperen Göktaş, belediye seçimlerinin ardından Kürtçe ve Türkçe veda mesajı yayımladı.

Vali yardımcısı Göktaş, helallik istedi
Yayınlama: 04.04.2024
460
A+
A-

31 Mart seçimleriyle birlikte DEM partinin yönetimine geçen Batman Belediyesinde kayyum yönetiminin görevi sona erdi. Batman Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yapan Vali Yardımcısı Şükrü Alperen Göktaş, belediye seçimlerinin ardından Kürtçe ve Türkçe veda mesajı yayımladı

Batman Belediyesi’ndeki görev süremiz sona erdi diyen Şükrü Alperen Göktaş “Di nava du salê ku em li ser kar bûn di rêbertiya wali yê me birêz Ekrem Canalp de ji bo pêşveçûna her du çavê me Batman’a me heta ji destê me hat em ji bo xizmetê xebitîn. Yine, Valimiz Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Ekrem Canalp’ın liderliğinde Türkiye’de örneği olmayan örnek projeleri iki gözümüz Batman’a kazandırmak nasip oldu. Şikir ji Xweda re ku her projeya me li textê reş nivîsî bi serfirazî me pêk anî.

Bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla iki gözümüz Batman’a hizmet etmeye devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bu süre zarfında gönlünü kırdığımız ve bir çayımızı ikram edemediğimiz tüm hemşerimizden haklarını helal etmelerini istirham ederim. Bir kusurumuz oldu ise af ola” dedi.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.