İhtiyaç sahiplerine giyim yardımı

Batman’da onlarca yetim ve ihtiyaç sahibi aileye giyim ve ayakkabı yardımı yapan Umut Kervanı, bir kez daha yüzlere tebessüm ettirdi.

İhtiyaç sahiplerine giyim yardımı
Yayınlama: 19.05.2024
88
A+
A-

Umut Kervanı Batman Derneği Başkanı Nurettin Teymur, yaptığı açıklamada, hayırseverlerin desteğiyle yetim ve ihtiyaç sahibi 50 aileye giyim ve ayakkabı yardımı yaptıklarını söyledi.

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi yaptıkları yardımın ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürdüğünü belirten Teymur, “Kurban Bayramına bir aydan az bir süre kaldı. Bu minvalde hayırsever esnaf ve vatandaşlarımızın bizlere bağışlamış olduğu giyim ve ayakkabıları kendilerine vermek üzere belirlemiş olduğumuz 50 yetim ve muhtaç aileyi derneğimize davet ettik. Ailelerimiz burada kendileri seçip beğenerek giyim ve ayakkabılarını almak için ortam hazırladık. Bugün bu yardımı yapıyoruz.” dedi.

Kendilerini yalnız bırakmayan hayırseverlere teşekkür eden Teymur, “Rabbim hayırseverlerimizin hayrını kabul etsin. Hayırseverlerimiz bizlere ne kadar yardımda bulunursa o kadar yetim ve muhtaç ailemize ulaşacağız.” diye konuştu.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.