Ramanlı, milli sporcuya karşı ringe çıktı

Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, Dünya Şampiyonu Milli Sporcu Mustafa Okuyucu’yu ziyaret ederek tebrik etti.

Ramanlı, milli sporcuya karşı ringe çıktı
Yayınlama: 28.05.2024
156
A+
A-

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı İstanbul’da düzenlenen Turkish Open WAKO Dünya Kupası Şampiyonası’nda 94 kiloda birinci olan Milli Sporcu Mustafa Okuyucu’yu ziyaret ederek tebrik etti.

Spor alanında elde edilen başarılara çok sevindiğini belirten Ramanlı, “Spor alanlarında elde edilen bütün başarılar bizim için çok kıymetlidir. Spor gençlerin zihnini berraklaştırır. Spor yapan gençler kötü alışkanlıklardan kurtulur. Elde ettiği ulusal ve uluslararası başarılar ile ilimizi en iyi şekilde temsil etmiş olur. Bu güzel gelişmelerin her geçen gün artması için bizlerde üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız.” ifadelerini kullandı.

“Okuyucu, Ramanlı’ya Boks Eldiveni Hediye Etti”

Ramanlı’nın tebrik ziyaretinden memnun kaldığını belirten Okuyucu, Ramanlı’ya boks eldiveni hediye etti. Milletvekili Ramanlı, spor salonunda boks eldiveni takıp Milli Sporcu Okuyucu ile boks antrenmanı yaptı. Okuyucu boks lapalarını eline takarak, Milletvekili Ramanlı’ya boks taktiklerini gösterdi. Ramanlı, antrenmandan sonra Okuyucu ve sporcuları ile spor alanında yapılan çalışmalar ve desteklemeler konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarete HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin’de eşlik etti.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.