Ramanlı, Muhtarlarla bir araya geldi

2024 yerel seçimlerde yeni seçilen ve güven tazeleyen muhtarlar ile buluşan HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, yeni görev dönemlerinin hayırlı olmasını diledi.

Ramanlı, Muhtarlarla bir araya geldi
Yayınlama: 08.05.2024
81
A+
A-

Öğretmenevinde düzenlenen yemek programına mahalle muhtarları ve merkeze bağlı köy muhtarları bir araya geldi.

“Kapımız da Telefonumuz da Herkese Açıktır”

2024 yılı itibariyle mazbatalarını alan muhtarların yeni görev süreleri boyunca birlikte çalışacaklarını vurgulayan Ramanlı, “Bizler vatandaşımıza hizmet etmek için seçildik. Vatandaşa elimizle, dilimizle hizmet edeceğiz. Siz değerli muhtarlarımız da bizim temsilcilerimizsiniz. Sizlerin yapmak istediği hizmetlerde sizlere yardımcı olmak için gereken ne varsa hazırız. Seçimden önce dediğim gibi kapımız da telefonumuz da herkese açıktır.” ifadelerini kullandı.

“Halk Bizi Seçti, Yani Bizi Bu Göreve Layık Gördü”

Mahalle muhtarının vatandaşlar için devletin ilk merci makamı olduğunu söyleyen Ramanlı, “Vatandaşların devlete işi düştüğünde ilk sizlere gelecek. Sizler vatandaşın devlet merci olarak ilk makamısınız. İlk dertlerini sizlere söyleyecekler. Mahallenizin veya köyünüzün her ne eksiği, sıkıntısı varsa bizlere söyleyebilirsiniz. Bizler elimizin yetiştiği her yerde hizmet etmeye hazırız. Halkımız bizi seçti, yani bizi bu göreve layık gördü. Bizler de bu emaneti layığı ile yerine getirmeye çalışacağız. Yeni göreve başlayan muhtarlarıma ve güven tazeleyen muhtarlarıma hayırlı görevler diliyorum. Hayırlı mübarek olsun.” dedi.

Bütün muhtarla ile tek tek konuşan Ramanlı, muhtarların mahallelerinde gördükleri eksik ve sıkıntıları ile mahallenin ihtiyaç duydukları konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.