Sönük, çalışmaları yakından takip ediyor

Batman Belediye Eş Başkanı Gülistan Sönük, Belediye Zabıta Müdürlüğü ilke Kadın Hevi Atölyesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Sönük, çalışmaları yakından takip ediyor
Yayınlama: 20.05.2024
139
A+
A-

Zabıta Müdürlüğünün yaptığı çalışmalar ve yürüttüğü faaliyetler hakkında bilgi almak ve müdürlüğün işleyişini görmek için Meydan Mahallesi Zabıta Müdürlüğünü ziyaret eden Eş başkanı Gülistan Sönük, Zabıta Müdürü Temel Baltaş’ın görüş talep ve önerilerini dinledi.

Daha sonra Belediye Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü Bil-Mek Petrolkent (Hevi Kadın Atölyesi) Şubesini ziyaret eden Eş Başkan Sönük, Belediye Sağlık işleri Müdürlüğü tarafından Bil-Mek kursiyerlerine verilen meme ve rahim ağzı kanseri ile sağlıklı beslenme eğitimine katıldı.

Belediye başkanlığı olarak her zaman kadın vatandaşların yanında olduklarını ve bu doğrultuda çalışma yaptıklarını belirten Eş Başkan Sönük, meme ve rahim ağzı kanseri başta olmak üzere her türlü sağlık sorunlarında 0488 212 61 33 numaralı telefonla Belediyenin sağlık merkezine ulaşarak ücretsiz sağlık hizmeti alabileceklerini belirtti.

Belediye birim ziyaretlerinde Eş Başkan Sönük’e Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem DEMİR SEVİM, belediye meclis üyeleri ve birim müdürleri eşlik etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.