Batman Esnafı Sorunlarını SGK İl Müdürüne İletti

Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası (BESO) Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, yaptıkları esnaf ziyaretleri sonrasında kendisine iletilen sorun ve talepleri SGK İl Müdürü Alaattin Ökten’e iletti.

Batman Esnafı Sorunlarını SGK İl Müdürüne İletti
Yayınlama: 08.07.2024
48
A+
A-

Batman Esnaf Sanatkârlar Odası olarak yaptıkları ziyaretlerde esnafın kendilerine ilettiği sorunları birebir ilgili kurum müdürlerine iletip çözüm bulunmasını istediklerini belirten Çiftçi, ziyaretlerde şikâyetlerini dile getiren esnafın talebi üzerine SGK İl Müdürü Alaattin Ökten’i ziyaret ettiklerini söyledi.

Oda olarak esnafın sorun, şikâyet, talep ve sıkıntılarına duyarsız kalamadıklarını ifade eden Çiftçi, “Gerekli kurumlara iletmek zorundayız. Kurumlarımızdan kanunun dışına çıkmalarını veya ayrımcılık yapmalarını istemiyoruz. Görevlerini de yapmasınlar, ihmal etsinler gibi bir isteğimiz de yok. Kurum müdürlerimizden isteğimiz ülke olarak zorlu bir ekonomik süreçten geçtiğimiz bu vakitlerde esnaflarımıza yardımcı olmaları, onlara yol göstermeleri, destek vermeleri ve esnek davranarak esnaflarımıza katkıları olmalarıdır.” dedi.

Çiftçi, SGK İl Müdürü Ökten’in kendisine iletilen sorun ve şikayetleri dikkate alarak esnaf için ellerinden geleni yapacaklarını belirttiğini kaydetti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.