BATMAN’DA MUAY-THAİ İL ŞAMPİYONASI

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Muay Thai İl Temsilciliğinin 2023-2024 faaliyet programında il şampiyonası yoğun bir katılımla sona erdi.

BATMAN’DA MUAY-THAİ İL ŞAMPİYONASI
Yayınlama: 27.12.2023
49
A+
A-

Çok Amaçlı Spor Salonunda yapılan il şampiyonası 22-24 Aralık 2023 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Muay Thai Batman İl Temsilcisi Yusuf Velioğlu katılım sağlayan ve dereceye giren bütün sporcuları tebrik etti.

2024 TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILACAKLAR

Velioğlu yaptığı açıklamada; “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzle birlikte İl şampiyonamızı tamamladık. Dereceye giren sporcularımız 2024 Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil etmeye hak kazandılar. Amacımız ilimizi ve bölgemizi en iyi bir şekilde Fair-Play çerçevesinde temsil etmektir. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Şimdiden 2024 Türkiye şampiyonasına katılım sağlayacak sporcularımızı tebrik ederiz.” diye konuştu. Velioğlu ayrıca her zaman kendilerini yalnız bırakmayan ve destekleyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk ve bütün çalışanlarına da teşekkür etti.

SPORCULAR ÖDÜLLERİNİ ALDI

Çok Amaçlı Spor Salonunda yapılan il şampiyonasında dereceye giren sporculara ödüllerini hakemlerin ve antrenörlerin abisi konumundaki Abdülaziz Velioğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şefi Gökhan Aslan, Muay – Thai İl Temsilcisi, Milli Antrenör ve Sporcusu Yusuf Velioğlu, Wushu – Kunfu İl Temsilcisi, Milli Antrenör ve Sporcusu Muhammed Velioğlu, antrenörler ve idareciler tarafından verildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.