BİTKOP, KSS’den yer talebinde bulundu

Batman’da inşaat malzemeleri tedarikçilerinin oluşturduğu BİTKOP Yapı Kooperatifi Genel Sekreteri Mehmet Şerif Aslan, şehir kirliliğini ortadan kaldırması, yolların bozulmaması ve şehir içi trafiğinin rahatlaması için yapılacak olan Küçük Sanayi Sitesi’nde yer talebinde bulundu.

BİTKOP, KSS’den yer talebinde bulundu
Yayınlama: 04.02.2024
Düzenleme: 04.02.2024 13:34
139
A+
A-

GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİ SORUNU KALKACAK

Batman’da Şehrin kirliliğini,  şehir içi yollarının bozulması, şehir içi trafiğinin azaltması, gürültü kirliliğini ortadan kaldırılması ve yer problemi sorunu çektiklerini belirten (BİTKOP) esnafı yapılacak olan Küçük Sanayi Sitesi’nde (KSS) Vali Canalp’tan yer tahsisi talebinde bulundu.

ÇEVREYE UYGUN OLACAK

BİTKOP Genel Sekreteri Mehmet Şerif Aslan, “Vali ve Belediye Başkan Vekili Sayın Ekrem Canalp’ın Küçük Esnaflara yönelik oluşturduğu Küçük Sanayi Sitesi projesini çevreye uygun, çevre kirliliğini oluşturmayacak yapılarımızın amacı şehir kirliliğini ortadan kaldırmasına, yolların bozulmamasına ve şehir içi trafiğinin rahatlamasını sağlayacaktır. Esnaflarımızın mağduriyeti şehrin gelişmesi için esnaflar olarak bir kooperatif çatısı altında birleşerek yer talebinde bulunduk. Örnek uygulamalarından dolayı Sayın Valimiz Ekrem Canalp’ın Küçük Esnaflara yönelik oluşturduğu projelere de tam destek veriyoruz. BİTKOP üyeleri adına bu duyarlıklarından dolayı Sayın Valimiz Ekrem Canalp’a teşekkür ederiz.” İfadelerine yer verdi.(Ramazan Tunç)

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.