Yeniden Refah’tan yalanlama: istifa etmedi, ihraç edildi

Yeniden Refah Partisi Batman İl Başkanlığı, bir önceki gün Yeniden Refah Partisi Kozluk İlçe Başkanı Musa Altuner’in partisinden istifa edip AK Parti’ye geçmesi açıklamasını yalanladı. Yeniden Refah Partisi Batman İl Başkanlığı, AK Parti’ye istifa edip, geçtiğini kamuoyuyla paylaşan önceki ilçe Başkanı Musa Altuner’in daha önce görevden alındığını açıkladı. 

Yeniden Refah’tan yalanlama: istifa etmedi, ihraç edildi
Advert
Yayınlama: 27.02.2024
360
A+
A-

Yeniden Refah Partisi Basın biriminden yapılan açıklamada şunlara değinildi; “Bir yıl önce atama ile görevlendirilen Kozluk İlçe Başkanlığına getirilen Musa Altuner’in bu zaman diliminde görevini yerine getirmediği ve parti çalışmalarına gerekli ehemmiyeti vermediği gerekçesiyle 25 gün önce ilçe teşkilatı fesh edildi ve görevden el çektirilip ihraç edilmiştir. Hemen iki gün içinde Kozluk ilçe başkanlığına da iş insanı Mehmet Balcı atanmış olup, 27 kişiyle yönetimini kurmuştur. AKP Batman il teşkilatı bu durumu bir basariymiş gibi gösterip, basına yansıtmaya çalışması tükenmişliğin, çaresizliğin ve aciziyetin itirafıdır. Artık artıklarımızda muhtaç duruma düştüklerine göre demek ki durum vahim.

Ne yapsanız boş, her şeyin bir miadı vardır. Vakit tamam. Söz konusu teşkilatı fesh edilen fail Basına yansıtıldığı gibi partimizden istifa edip AKP ye geçmemiştir. Teşkilatı fesh edilmiş olarak görevden alınıp ihraç edilmiştir.”

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.