Nehirden Denize Özgür Filistin futbol turnuvası

2023-2024 Eğitim Öğretim yılında üyelerine çeşitli etkinliklerle hitap eden Eğitim Bir Sen geleneksel hale getirdiği turnuvalara “Nehirden Denize Özgür Filistin” temasıyla başladı.

Nehirden Denize Özgür Filistin futbol turnuvası
Yayınlama: 26.04.2024
35
A+
A-

Eğitim Bir Sen Başkanı Şehmuz Önlü: “Siyonist işgalin baskı ve zulüm politikasında ısrarcı olduğu bir dönemde, Filistin halkını soykırımdan korumak için uluslararası toplum ile ilgili uluslararası kurumlar aracılığıyla derhal müdahale etmesi gerektiğini ifade ederken hayatın da bir şekilde devam ettiğini belirterek futbol turnuvasına katılan tüm  takımlara başarılar diledi.”

320 EĞİTİMCİ KATILDI

Önlü konuşmasının devamında: “Sosyal ve kültürel hayata önem veriyoruz. Yapılan spor faaliyetinin kurum personellerini bir araya getirmek için iyi bir fırsattır. 35 okuldan 320 eğitimcimizin katıldığı bu turnuva okullarda memnuniyet ile karşılanmıştır. Eğitim Bir-Sen camiası olarak üyelerimiz arasında mükemmel bir uyum, kardeşlik duygusu hep en üst seviyededir, inşallah hep öyle kalacaktır. Bu uyumu, bu birlikteliği biraz daha artırmak, hafta içi yoğun mesainin ardından, hem sağlıklı kalabilmek hem de stres atma adına böyle bir turnuva tertip ettik. Bütün takımlarımıza başarılar diliyorum, centilmence hak edenin kazanacağı bir turnuva olmasını temenni ediyor, emeği geçenlere teşekkür ediyorum” Önümüzdeki süreçte Voleybol, Masa Tenisi ve Satranç turnuvalarının da yapılacağını ilan eden Başkan Önlü katılacak olan tüm takımlara başarılar diledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.