Peygamber Sevdalılarından mevlid etkinliği teşekkürü

Peygamber Sevdalıları Vakfı Batman Koordinatörlüğü, yayımladığı mesajda Mevlid-i Nebi etkinliğine katılan ve destek veren tüm herkese teşekkür etti.

Peygamber Sevdalılarından mevlid etkinliği teşekkürü
Yayınlama: 23.04.2024
28
A+
A-

Peygamber Sevdalıları Vakfı Batman Koordinatörlüğü tarafından yayımlanan mesajda, 21 Nisan Pazar günü “Cihad Önderi Hazreti Muhammed (sav)” temasıyla düzenlenen Mevlid-i Nebi etkinliğine katılan ve destek sunan tüm herkese teşekkürlerini iletti.

Mesajda, “Göstermiş oldukları ilgi ve katkılarından dolayı TV kanalları, yerel radyo ve gazeteler olmak üzere tüm basınımıza, programa iştirak eden siyasi parti ve STK temsilcilerine, büyük bir özveri ile halkımızı mevlid alanına taşıyan kardeşlerimize, turizm firmalarına ve taşıma kooperatiflerine, kermese her türlü katkıda bulunan hayırseverlere,  etkinlikte görev alan sağlık personeline, etkinlik öncesi ve sonrasında canla başla çalışan görevli erkek, bayan kardeşlerimize, etkinliği tüm dünyaya duyuran sosyal medya kullanıcılarına, ‘Her Güne Binler Salavat Seferberliği’ çağrımıza can-ı gönülden icabet eden tüm Peygamber aşıklarına ve ‘Cihad Önderi Hz. Muhammed (sav)’ temalı Mevlid-i Nebi etkinliğine katılan on binlerce Peygamber Sevdalısı siz değerli Batman halkımıza teşekkür ederiz.” denildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.