Umut Kervanı’ndan ihtiyaç sahiplerine giyim yardımı

İhtiyaç sahiplerine yönelik yaptığı yardım faaliyetleriyle adından sıkça söz ettiren Umut Kervanı, Batman’da her yıl olduğu gibi bu bayram öncesinde de ihtiyaç sahibi ailelere giysi, ayakkabı ve bayram şekeri yardımında bulunarak yüzlerini güldürdü.

Umut Kervanı’ndan ihtiyaç sahiplerine giyim yardımı
Yayınlama: 07.04.2024
45
A+
A-

Yetim, muhtaç ve ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzatan Umut Kervanı Batman Derneği, Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla beraber birçok alanda çalışmalarına hız verdi.

Umut Kervanı Batman Derneği yetkilileri tarafından organize edilen programda yüzlerce aile, gönüllerince kıyafet ve ayakkabılarını aldı.

Yürütülen yardım çalışması hakkında açıklamalarda bulunan Umut Kervanı Derneği Batman Başkanı Nurettin Teymur, hayırseverlerin desteğiyle yüzlerce yetim, muhtaç ve ihtiyaç sahibi aileye ulaşarak yüzlerinin güldürüldüğünü ve bu güzel yardım faaliyetlerinin devam etmesi için hayırseverlerden desteklerine devam etmeleri çağrısında bulundu.

“Muhtaç ve yetim ailelerin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz”

Teymur, “Batman Umut Kervanı olarak bu Ramazan ayında tekrar muhtaç ve yetim ailelerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bugünde bura gelen ailelere Ramazan Bayramı münasebetiyle giyim, ayakkabı ve bayram şekeri dağıttık. Bu da hayırseverlerimizin desteğiyle Umut Kervanı olarak muhtaç ve yetim ailelerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bu anlamda tekrar buradan çağrıda bulunuyoruz; Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerini unutmadıkları için teşekkür eder, yardımlarının da devamını bekliyoruz.” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.