Üniversitede Kariyer Günleri etkinliği düzenlendi

Batman Üniversitesi’nde Kariyer Söyleşileri serisi kapsamında ‘’Batman kentinin gelişimi ve kültürel birikiminde rol modeller’’ söyleşisi gerçekleşti.

Üniversitede Kariyer Günleri etkinliği düzenlendi
Yayınlama: 17.05.2024
101
A+
A-

Batman Üniversitesi Batı Raman Kampüsü Fen Edebiyat Fakültesi konferans salonunda gerçekleşen konferansa Prof. Dr. Ali Boran ve Prof. Dr. Murat Sunkar konuk konuşmacı olarak katıldı. Alanında nitelikli iki değerli ismin ağırlandığı söyleşide Üniversite Fen Edebiyat Fakültesi Profesörü, Prof. Dr. Ferhat Korkmaz moderatörlük yaptı.

BATMAN KENTİNİN KÜLTÜREL ZENGİNLİĞİNE VURGU YAPTILAR

Konuşmacılar sunumlarını gerçekleştirirken katılımcılara kentin tarihindeki önemli dönemleri, kültürel mirası ve gelecekteki potansiyeli hakkında değerli bilgiler aktardı. Profesör Boran ve Profesör Sunkar, kendi kariyer yolculuklarını, alanlarında yaptıkları çalışmaları ve kente sağladıkları katkıları paylaşarak gençlere ilham kaynağı oldu. Konferans, katılımcılar arasında büyük ilgi gördü ve Batman kentinin kültürel zenginliğine vurgu yaparak gelecek nesillere umut verdi. Program Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necmettin Sezgin’in Prof. Dr. Ali Boran’a, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Filiz Akbaş’ın Prof. Dr. Murat Sunkar’a ve Prof. Dr. Ferhat Korkmaz’ın, Öğr. Gör. Veysel Karataş’a hediyelerini ve teşekkür belgelerini takdimi sonrasında çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.