Vali Canalp’tan Anneler Günü Mesajı

Batman Valisi Ekrem Canalp, Anneler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Vali Canalp’tan Anneler Günü Mesajı
Yayınlama: 10.05.2024
34
A+
A-

En yüce duygulara sahip, iyiliğin, şefkatin, fedakârlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin timsali olan annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutlayan Vali Canalp şunları söyledi.

Başarılı bireylerin yetişmesinde ve güçlü ilişkilere sahip toplumların arkasında hep anneler vardır. Onların en iyi şekilde yetiştirip geleceğe hazırladığı her bir birey, o milletin istikbal ve istiklalinin de yegâne teminatıdır.

Bu anlayıştan yola çıkarak kadınlarımızın, annelerimizin kişisel, sosyal ve ekonomik bakımdan gelişimlerini destekleyecek birçok projeyi hayata geçirdik. Bu çalışmaları önümüzdeki dönemde de sürdüreceğiz. Çünkü gelişen kadının, gelişen toplumun işareti olduğuna yürekten inanıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle; öncelikle vatanımız uğruna evlatlarını feda eden kıymetli şehitlerimizin anneleri olmak üzere başlarımızın tacı değerli annelerimizin ve kalbinde anne şefkati taşıyan tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü gönülden tebrik ediyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler geçirmelerini temenni ediyorum.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.